Українці непереможні, бо читають «Розумні книги»

Бібліотечний фонд відділу документів з економічних, технічних та природничих наук нещодавно поповнився щедрими книжковими дарунками від наших користувачів – науковців Буковини.

Ці науково-популярні видання  безумовно будуть довго слугувати людям як джерело знань, будуть корисними кожному читачеві, що стурбовані питаннями екології довкілля та майбутнім нашої планети Земля. Вони надихнуть на більш усвідомлене ставлення до власного життя і своїх повсякденних дій. А ще –  стануть в нагоді фахівцям, що опікуються вирішенням складних екологічних питань нашого міста, буковинського краю чи цілої країни.

  1. image001Сет М. Сіґел. Нехай буде вода. Ізраїльський досвід вирішення світової проблеми нестачі води і світі / Сет М. Сіґел; пер. з англ. Юрій Бідношия. – Київ : Yakaboo Publishing, 2021. – 352 с. : іл.

Як у воді обличчя обличчю відповідає,

так серце людини людині.

Приповідки 27:19

98 % водних ресурсів нашої планети – це солоні води Світового океану. Людство дедалі гостріше відчуває брак води, придатної до використання. Ізраїль може слугувати взірцем у вирішенні цієї проблеми. 60 % його території займає пустеля, однак у країні води не просто вдосталь, – ізраїльтяни ще й діляться нею зі своїми сусідами. «Нехай буде вода» базується на ретельних дослідженнях та сотнях інтерв’ю і розповідає про методи й інновації, які дозволили Ізраїлю стати світовим лідером у царині водних технологій.

 

  1. image002Браун Ґей. Жити із «зеленим серцем». Подбай про себе і планету / Ґей Браун ; пер. з англ. Наталія Яцюк. – Київ : Наш формат, 2020. – 280 с.

Нам доводиться жити у світі, сповненому пасток вибору. І хоча ми успішно долаємо багато проблем, чимало загроз криється в повсякденних речах і звичках. Яку зубну пасту взяти з-поміж тисячі інших? Яке мило точно безпечне? Та чому шкідливих речовин у вашій спальній більше, ніж на вулиці? Якщо до таких щоденних виборів підходити усвідомлено, ми вплинемо не лише на своє здоров’я та оселю, а й на планету загалом — запевняє екологічна активістка Ґей Браун. У книжці авторка розповідає, як наші звички та спосіб життя можуть покращити добробут і відновити Землю. Дослідниця просто й доступно пояснює, як вибирати продукти харчування і засоби особистої гігієни, та пропонує рішення, які відповідають вашому бюджету і способу життя..

Хочете знати більше? Тоді вам до нашої книгозбірні за адресою:

м. Чернівці вул. Ольги Кобилянської, 47 (ІІІ поверх).

 


Мобільне меню