Український Донбас: відверто про час вибору

бутченко27 травня 2017 року у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук у рамках БукФесту відбудеться респект-зустріч та автограф-сесія з молодим українським письменником Максимом Бутченком.

Народжений на Донбасі, він, як ніхто інший, із середини знає і розуміє непросте життя мешканців цього регіону. Бо сам неодноразово спускався в забій, будучи шахтарем, пройшов «вогонь і воду»: побачив їх важку працю, безрадісні перспективи, радянський інфантилізм, російську ідеологічну обробку про територіальну «особливість».

Сьогодні, будучи відомим журналістом та молодим письменником, Максим Бутченко через свої книги намагається донести до читача розповідь про глибинний характер землі, яка неочікувано стала для «великої» України «терра інкогніта». Рецензент Віталій Сич, головний редактор щотижневика «Новое время» пише: «Такі різні українці роками жили разом, поки проблеми та образи, штучно роздмухані «старшим братом» та місцевими політиками, не вийшли на передній план. При всьому при цьому цей регіон – частина України, де народжуються та проживають не тільки адепти різних «республік», але й істині патріоти». Протистояння почали «розривати» Донбас. «Старший брат» не забарився… Так, почалася війна – антитерористична операція.

«Художник войны» та «Три часа без войны» – книги, що спонукають читача до глибоких роздумів, роботи над помилками, розуміння того, що варто знайти те, що об’єднує схід і захід нашої країни, її мешканців задля мирного співіснування.

Книги Максима Бутченка переведені на іноземні мови та викликають резонанс у європейських країнах.

З книгами «Художник войны» та «Три часа без войны» можна ознайомитися в Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка.

Запрошуються усі шанувальники сучасної української книги, журналісти, письменники, історики, тимчасово переміщені особи, молодь з активною громадянською позицією.

Початок об 11.00.

За адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 47 (Ш поверх).

Довідки за тел.: 050-283-16-03.


Мобільне меню