“Україна. Роки Незалежності”

0r8DClH8kXEУ глибину століть сягає історія нашого народу. Славне минуле України налічує багато подій, які стали переломними для українців. 24 серпня 1991 року – одна із таких вирішальних подій, коли Верховна Рада проголосила незалежність України. З моменту проголошення державного суверенітету почався новий етап її історії – етап відродження української нації та держави. Головними орієнтирами розвитку України стали: підвищення авторитету країни на міжнародній арені, будівництво демократичної правової держави, досягнення стійкого зростання в економіці та високого рівня добробуту й безпеки людей, збереження миру. Рік у рік набирала сил, міцніла Україна, долаючи перешкоди, і відповідаючи на гострі виклики сучасності.

Цього року український народ святкує 25-річчя незалежності своєї держави. На сьогодні за останні чверть століття слово «незалежність» набуло нового значення. У зв’язку із подіями, що відбуваються у нашій державі, кожен розуміє це слово по-своєму. Водночас наш народ переживає  процес національного відродження. Українці стали свідомими своєї держави, свого народу, стали ближчими до української історії, культури, символіки, звичаїв і традицій.

У фойє бібліотеки представлена книжкова виставка, приурочена 25-річчю незалежності української держави. В експозиції представлені історичні документи, праці науковців, журналістів та політичних діячів, а також пізнавальна література про Україну та її історію.

Запрошуємо всіх бажаючих для ознайомлення з літературою, представленою на  виставці.

  • 7NAIPTiOLIs
  • JEUzlgkFb0w
7NAIPTiOLIs1 JEUzlgkFb0w2
bootstrap slider by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню