«Україна і ми – незалежні!»

konkurs8 вересня в РТЦ Чернівецької ОУНБ ім. Михайла Івасюка журі підбило  підсумки обласного конкурсу  буклетів публічних бібліотек територіальних громад Чернівецької області «Україна і ми – незалежні!», присвяченого 30-річчю Незалежності України.

Публічні книгозбірні Буковини готували презентаційні буклети з метою популяризації бібліотечних заходів до ювілейної дати в житті держави, формування  навичок і потреб у читанні як життєвої стратегії громадян.

Пріоритетними номінаціями конкурсу були:

«Моя громада – 30-річчю Незалежності України» (буклети, пов’язані з  соціально-культурними заходами, акціями  в громадах до ювілейної дати держави);

«Читаємо українською, читаємо про Україну» (буклети з інноваційними формами промоції читання серед жителів громад, орієнтовані на виконання Стратегії розвитку читання на 2021 – 2025 роки «Читання як життєва стратегія», зініційованої  Міністерством культури та інформаційної політики України).

У конкурсі взяли участь міські, селищні, сільські бібліотечні заклади територіальних громад області  (23 учасники).

За рішенням журі лідером і переможцем серед міських і селищних бібліотек визнано  Сторожинецьку центральну бібліотеку  КЗ «Централізована бібліотечна система Сторожинецької міської ради». Друге місце отримав буклет КЗ «Хотинська  міська публічна бібліотека». Третю сходинку посіла розробка дитячої бібліотеки «Публічна бібліотека Глибоцької територіальної громади».

Серед сільських книгозбірень першість присудили КЗ «Горбівська публічна бібліотека» Острицької сільської ради, друге місце отримала Куликівська сільська бібліотека-філія КЗ «Герцаївська публічна бібліотека ім. Г. Асакі», третє – Публічна бібліотека Кам’янецької територіальної громади.

Конкурсні буклети бібліотек-учасниць зібрані у відеопанорамі  «Україна і ми – незалежні!», які можна переглянути  на блозі науково-методичного відділу Чернівецької ОУНБ ім. М. Івасюка «Бібліометодистка» за посиланням: https://bibmetodystka.blogspot.com/ та на Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=P4jukXZJTXE

 

  • DSC_0086
  • DSC_0098
  • DSC_0101
  • DSC_0106
  • DSC_0110
DSC_00861 DSC_00982 DSC_01013 DSC_01064 DSC_01105
css image slider by WOWSlider.com v6.1