Важко знайти людину, яка не хотіла б бути щасливою і успішною. Мрії у кожного свої, як і люди в цьому світі абсолютно різні. Для жінок щастя виглядає інакше, ніж для чоловіків. Для підлітків і дітей шлях до успіху вбачається не так, як для дорослих. Об’єднує їх усіх одне: щоб досягти бажаного, не обов’язково змінювати зовнішній світ, достатньо удосконалювати свій внутрішній, заглибитися у самопізнання.
У складному світі сьогодення, де закон джунглів змушує постійно боротися за своє місце під сонцем, досить складно лишатися невимушено жіночною. Часто та легкість і жіноча енергія вдало ховаються чи взагалі зникають під тиском зовнішніх обставин. А так іноді хочеться бути прекрасною чуттєвою леді, натхненною та бажаною. Як повернути та зберегти це відчуття, вам підкаже добірка чудових книжок з саморозвитку та мотивації, що дозволять зазирнути в найпотаємніші глибини жіночої душі.
Бекол Д. Право на помилку. 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки / Д. Бекол ; пер. з англ. І. Віннічук. – Київ : Книголав, 2018. – 272 с.З чого починається шлях до успіху? І що може трапитися на ньому? Чи справді люди, які досягли вершин і так багато говорять про «цінності навчання на помилках», могли коли-небудь помилятися? Американська письменниця Джессіка Бекол вирішила глибше дослідити ці питання. В основі книжки «Право на помилку» – двадцять п’ять інтерв’ю з успішними жінками, які працюють у найрізноманітніших сферах: від мистецтва до фінансів та технологій. Усі вони зізнаються, що стали цілеспрямованими та позитивними лідерками лише завдяки власним помилкам і висновкам. Історії про серйозні життєві ситуації, кумедні епізоди та найжорсткіші робочі моменти, а також безліч корисних порад – ось що ви знайдете на сторінках цієї книжки. Це ідеальне чтиво для жінок, які лише починають власну кар’єру і прагнуть розвиватися, а також для кожного, на чию думку, успіх чекає лише на тих, хто ніколи не помиляється.
Гаузер Ф. Міф про милу дівчинку. Як побудувати казкову кар’єру і не перетворитися на чудовисько / Ф. Гаузер, Д. Ліппер ; пер. з англ. Л. Гребенюк. – Харків : Віват, 2019. – 224 с.У світовому бестселері «Міф про милу дівчинку» авторка спростовує чимало кар’єрних стереотипів і руйнує міф про те, що успіху на роботі досягають лише «залізні леді». Фран Гаузер позиціонує риси милої дівчинки як ефективну стратегію досягнення успіху, створюючи новий образ жінки-лідерки. Вона доводить, що у таких якостях як емпатія, доброта та милосердя, що недооцінюються у світі бізнесу, криється справжня сила. «Міф про милу дівчинку» навчить переконливо вести переговори, викликати довіру в бізнес-партнерів, самостійно ухвалювати рішення та розв’язувати конфлікти, не перетворюючись при цьому на чудовисько. Час запустити невикористаний потенціал сили і доброти, амбітності і привабливості, чуйності і рішучості. З ним вам під силу змінити усталений спосіб сприйняття жінок на роботі і побудувати блискучу кар’єру. Книжка, що перевернула поняття милої дівчинки з ніг на голову.
Ергардт У. Чемні дівчатка потрапляють у рай, погані – куди забажають / У. Ергардт ; пер. з нім. С. Зубченка. – Харкiв : Клуб сімейного дозвілля, 2020. – 288 с.Книга про жінок, які знають чого хочуть – саме такою є робота іменитого німецького психолога Уте Ергардта «Чемні дівчата потрапляють у рай, погані – куди забажають». А якщо чогось не хочуть – то і не мають хотіти, бо кожна жінка вільна обирати свій шлях самостійно. Ця книга поверне кожній віру у власні можливості, у свою привабливість та внутрішню силу, пояснить, у чому справжня сутність жіночності. Бо бути поганою для когось – не страшно. Головне – стати найкращою для себе.
Норвуд Р. Жінки, які кохають до нестями / Р. Норвуд ; пер. з англ. Г. Топіліної. – Харків : Віват, 2017. – 320 с. Якщо ви магніт для покидьків, алкоголіків, ледарів і гульвіс, якщо вас повсякчас використовують і кидають, якщо ви відчуваєте психологічний тиск із боку свого партнера, проте не можете відмовитися від цих стосунків і не в змозі це припинити – ця книжка для вас. Ви не можете змінити інших, зате можете змінитись самі. Ви ладні бігти за коханим ген за обрій, навіть якщо йому це не потрібно? Ви самотужки сплачуєте всі рахунки? Ви вибачаєте чоловіку зовсім неприйнятні речі? Тоді, на жаль, ви кохаєте до нестями! Кохання до нестями – небезпечна хвороба, і що швидше ви отямитеся й почнете одужувати, то скоріше пізнаєте справжнє жіноче щастя. Дієва покрокова програма одужання від кохання до нестями – тут. У книзі Р. Норвуд аналізує почуття і поведінку жінок, які люблять занадто сильно, і пропонує шляхи своєрідного психотерапевтичного лікування від цієї хвороби, що заважає повноцінно жити як самим жінкам, таки і їхнім чоловікам. Якщо для нас «любити» означає «страждати», то це означає,що ми любимо занадто сильно. В цьому міжнародному бестселері розглядаються причини, які спонукають багатьох жінок, що шукають любові і люблячого чоловіка, фатально неминуче знаходити неуважних, егоїстичних партнерів, що не відповідають їм взаємністю. Ця книга для тих,кого цікавлять питання: чому, навіть якщо наші відносини з близькою людиною не задовольняють нас, нам все ж важко порвати їх; як наше бажання любити і сама любов стають пристрастю, залежністю, згубною звичкою, хронічної невиліковною хворобою; ще багато речей про залежність, відносини та кохання до нестями.
Слотер А.-М. Між двох вогнів. Чому ми досі обираємо між роботою та сім’єю / А.–М. Слотер ; пер. з англ. В. Рудич. – Київ : Наш формат, 2018. – 288 с.Сьогодні жінкам постійно доводиться перебувати у стресових умовах, коли їхня кар’єра й сім’я – на різних шальках терезів. Якою має бути справжня рівність? Як визначити пріоритети й досягти справедливості на ринку праці? Що мають знати компанії для успішної оптимізації людських ресурсів? Авторка досліджує, як потрібно змінити культуру трудових відносин, соціальну та державну політику, а також пояснює, чому питання балансу між роботою й особистим життям – болісна тема як для жінок, так і чоловіків.