Твої знання – твої крила

Книжковий фонд відділу документів з економічних, технічних та природничих наук поповнився значущим виданням автора-економіста Одеда Ґалора «Подорож людства. Витоки багатства і нерівності». Ця книга одна з найкращих бізнес-книжок 2022-го – плід інтелектуальної праці, яку автор обмірковував упродовж тридцяти років. Він написав єдину теорію економічного зростання, перший дослідив вплив адаптації, різноманіття популяції та нерівності на процес розвитку на більшості етапів існування людства.

Ґалор Одед. Подорож людства. Витоки багатства і нерівності / Одед Ґалор ; пер. з англ. Анна Марховська. – Київ : Наш Формат, 2023. – 264 с. : іл.

Які ключі до прогресу людства? За останні двісті років приголомшливий прогрес у сфері здоров’я, багатства та тривалості життя докорінно змінив досвід людського життя. Але це не було випадковістю історії. Спираючись на дослідження всього життя, він визначає універсальні сили, що стоять за цією зміною, і в такий спосіб розкриває таємницю людського розвитку.

Одед Ґалор –   професор економіки Браунського університету, головний редактор видання «Journal of Economic Growth», редактор видань «Journal of Population Economics» та «Macroeconomic Dynamics».

#спробуйчитати разом із автором  запрошує читача в захопливу мандрівку від світанку людської цивілізації до сьогодення, щоб запропонувати власні оригінальні відповіді на поставлені питання.


Мобільне меню