Твої знання – твої крила

Сучасний фахівець у галузі харчовий технологій орієнтований на реалізацію найбільш пріоритетного напряму розвитку, а саме створення в Україні індустрії продуктів здорового харчування, підвищення якості продуктів, а також просування їх на міжнародні ринки.

7 квітня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута тематична інформаційно-просвітницька книжкова викладка «Харчові технології: читай, вивчай, стань технологом профі», мета якої – ознайомити здобувачів освіти та підприємців-початківців з сучасними тематичними підручниками, навчальними посібниками, монографіями у галузі харчових технологій, які зберігаються в бібліотечному фонді нашої книгозбірні. Дана викладка сприятиме  підготовці висококваліфікованих фахівців в галузі впровадження інноваційних або вдосконалення існуючих технологій, випуску на їх основі харчових продуктів з новими споживчими та функціональним властивостями.

Всі тематичні друковані видання є у ВДЕТПН у вільному доступі. З ними можна ознайомитися за адресою: м. Чернівці вул. О. Кобилянської, 47 (ІІІ поверх).

Викладка діятиме з 7 по 27 квітня 2024 року.


Мобільне меню