Твої знання – твої крила

Opt Art – це прекрасна екскурсія на стику мистецтва та математики. Використовуючи приклади від лего до доміно, від лабіринтів до Мони Лізи, Роберт Бош демонструє, які прості лінійні рівняння стають потужним «пензлем» у руках художника-математика.

Інструментарій agile-лідера: учимося успішно розвиватися за допомогою самокерованих команд. Пітер Конінг, давній лідер у сфері гнучкої розробки, надає безцінний управлінський штурвал для agile-лідерів та їхніх команд. Автор пропонує комплексний набір інструментів для постійного вдосконалення робочого середовища для створення успішних команд, які розробляють революційні продукти та послуги.

Посібник із DevOps познайомить читача з ідеологією і практикою як швидше та якісніше створювати та оновлювати програмні продукти та послуги та інше. А ще дізнаєтесь, як DevOps охоплює весь процес постачання програмного забезпечення, перетворюючи його на більш передбачуваний і динамічний, надійний та ефективний.

Книга, присвячена мові програмування РНР, – є особливою. Вона призначена не просто для програмування, а для вебпрограмування, тобто для створення проєктів, орієнтованих на використання у світовій мережі.

Якщо в тебе є потреба ознайомитися з цими виданнями, не гальмуй, а «включай свій мозок» і мерщій до відділу документів з економічних, технічних та природничих наук, де на тебе чекають книжкові новинки.


Мобільне меню