Твої знання потрібні Україні

«Тікайте від дурних друзів,

шукайте розумних ворогів.

Гарний ворог – сильний, розумний, стійкий –

вартує десятка мудрих учителів.

Коли переможете його,

не забудьте йому подякувати»

Хай Тао

 

Книжковий фонд відділу документів з економічних, технічних та природничих наук нещодавно поповнився подарованим Українським інститутом книги  новим бестселером – інтелектуальним виданням викладача Києво-Могилянської і Львівської бізнес-шкіл, Української академії лідерства Валерія Пекаря. Книга розрахована на широке коло читачів, особливо буде корисною менеджерам-практикам і підприємцям. Її сміливо можна рекомендувати всім, хто цікавиться наукою й мистецтвом стратегії, лідерства і управління.
image001

  1. Пекар В. О. Бесіди майстра Хай Тао про стратегію /
    В. О. Пекар ; худож.-оформл. М. С. Мендор. – Харків : Фоліо, 2020. – 223 с. : іл. – (Схід).
  2. Пекар В. О. Бесіди майстра Хай Тао про стратегію : Кн. друга / В. О. Пекар ; худож.-оформл. М. С. Мендор. – Харків : Фоліо, 2022. – 221 с. : іл. – (Схід).

 

Стратегічне мислення, хоч і з’явилося дві з половиною тисячі років тому, є вираженням духу сучасності й поки що надбанням небагатьох. Як навчати стратегічного мислення? Тут стануть у пригоді оповідки, притчі – найдавніший жанр людської творчості, знов актуальний у ХХІ сторіччі.

Основні засади стратегії єдині для війни, бізнесу, дипломатії та політики, адже щораз маємо справу з противником, найчастіше стійким, розумним і розважливим. Так само й головні принципи управління людьми єдині в різних типах організацій, адже маємо справу з носіями вільної волі та власного погляду на світ.

О. Саврук, декан Києво-Могилянської бізнес-школи, резюмує: «Якщо Мудрість – це великою мірою про розуміння суті речей, то Стратегія – про використання цього розуміння. Автору вдалось майже неймовірне: викласти такий складний рівень понять через притчі-метафори та діалоги й елегантно провести уважного читача до складного світу Стратегій, де він відчує інтелектуальну й естетичну насолоду та наснагу на творення нових Стратегій у власному контексті».

Хочете знати більше? Тоді Вам до нашої книгозбірні за адресою: м. Чернівці, вул. Ольги Кобилянської, 47 (ІІІ поверх).


Мобільне меню