Творча зустріч з авторами проекту «МольфАRT. Шлях через мандали» Русланом Трачем та Властою Власенко

16 лютого о 15.00 год. у відділі мистецтв відбудеться  творча зустріч з авторами проекту «МольфАRT. Шлях через мандали» Русланом Трачем та Властою Власенко.

Виставка мистецьких композиційних фотографій в поєднанні з поезією   Власти Власенко та Іванни Стеф’юк “Геометрія шляху” діяла в обласній бібліотеці з кінця минулого року. Фотороботи – це одна із форм реалізації проекту «МольфART», яка презентує метод самодіагностики за допомогою візуальних образів,  а поезія Власти Власенко та Іванни Стеф’юк –  поетичне доповнення образів, розкриття їх за допомогою співставлень та порівнянь, власних думок та роздумів.

Присутні матимуть можливість познайомитись із поезією та насолодитись спілкуванням із творчим тандемом.  Спілкуючись із авторами експозиції, кожен відчує логічність теоретичних концепцій,  до яких дійшли автори в роботі над цим проектом. Пояснення всіх знань та вмінь людства з допомогою простих геометричних зображень, що дадуть потенційний напрямок кожному  в роботі над власним життям – його гармонійним розвитком особистого «Я».


Мобільне меню