Тринадцять сповідей Борислава Брондукова

Ke6nSHKd83Q1 березня 2018 року виповнилось 80 років від дня народження українського актора, народного артиста України Борислава Брондукова.

Як кіноактор дебютував в 1962 році у фільмі Сергія Параджанова «Квітка на камені». Нагороджений дипломом  Всесоюзного кінофестивалю у Ленінграді за найкращу чоловічу роль у фільмі Леоніда Осики «Камінний хрест». Пізніше Борислав Миколайович знявся у понад 110 фільмах, зокрема  у циклі фільмів «Пригоди Шерлока Холмса та доктора Ватсона», «Зелений фургон», «Ми з джазу», «Осінній марафон» та ін..

У кіно Брондуков не грав головних персонажів та відмовлявся від центральних ролей, якщо вони йому не подобались, але завжди міг з будь-якого епізоду «зробити цукерку».

У день народження митця відділ мистецтв провів зустріч із студентами Чернівецького обласного коледжу мистецтв ім. Сидора Воробкевича «Тринадцять сповідей Борислава Брондукова», в ході якої присутніх познайомили із особливостями майстерності актора, фільмографією, творчим поетичним доробком та переглянули  один з кращих зразків українського поетичного кіно    фільм «Камінний хрест».

 

  • hBe9jdZTMO8
  • Ke6nSHKd83Q
  • tiSnehXd56A
hBe9jdZTMO81 Ke6nSHKd83Q2 tiSnehXd56A3
css3 slider by WOWSlider.com v6.1