Тренінг «Адаптація дитини до дитячого садка» для вихователів дошкільних навчальних установ

+Кожна молода родина після народження дитини стикається з проблемою влаштування дитини в дошкільну дитячу установу та адаптацією малюка до її умов. Батьки навіть не здогадуються, що цей процес буває не лише тривалим,  але й  досить болючим для дитини. Психологи вважають, що майже завжди звикання малюка до дитсадка супроводжується психологічними труднощами та переживаннями. Щоб їх мінімізувати певних зусиль мають докласти не лише батьки, а й вихователі дитячих груп. Саме від них залежить процес пристосування дитини до нових умов і вироблення у малюка нових форм поведінки в дитячому колективі.

18 червня 2015 року працівниками відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів за участі психолога дитячої дошкільної установи № 8 Олесі Погоріловської, яка співпрацює з Центром практичної психології та соціальної роботи Чернівецької міської ради, проведено тренінг на тему: «Адаптація дитини до дитячого садка» для вихователів ДНЗ № 7 та № 12 м. Чернівців.

Під час тренінгу обговорювались питання співпраці батьків та вихователів, а також, як адаптація впливає на розвиток малюка та на стан його здоров’я. Йшлося і про нормалізацію емоційного стану дитини, яка вступає в контакт з чужими дорослими та однолітками. Під час тренінгу було продемонстровано презентаційні матеріали Олесі Погоріловської, де психолог використала свій власний досвід та досвід своїх колег. Також вихователям дошкільних навчальних установ було презентовано новинки з питань дошкільної педагогіки та запропоновано скористатись книжковим фондом та періодичними виданнями Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка, в яких висвітлюються ці та інші питання дошкільного виховання дітей.

 

  • P6180284
  • P6180290
  • P6180291
  • P6180292
P61802841 P61802902 P61802913 P61802924
jquery sliders by WOWSlider.com v5.4