Тиждень фінансової грамотності

У 2010 р. з ініціативи проекту USAID / FINREP розпочато роботу над проектом «Підвищення рівня фінансової грамотності в Україні». Національний банк України став координатором усіх заходів із підвищення рівня фінансової грамотності населення України, працює над створенням Концепції підвищення рівня фінансової грамотності населення України.

Фінансова грамотність – це саме той достатній рівень знань і навичок у сфері фінансів, який дає змогу правильно оцінювати фінансову ситуацію і приймати виважені рішення. Фінансово освічена людина грамотно управляє своїми грошовими коштами, веде облік доходів і витрат, уникає зайвої заборгованості, планує особистий бюджет, робить заощадження, орієнтується в складних продуктах, що пропонуються фінансовими інститутами. Фінансова грамотність – це знання, необхідні сучасній людині для комфортного життя у динамічному світі фінансів. Це – вміння та навички, що дають змогу безпечно користуватись усіма фінансовими послугами, заощаджувати та примножувати власні кошти.

З 2 листопада 2015 року  у Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Михайла Івасюка розпочинається тиждень фінансової грамотності для учнів та студентів за участю представників банківських установ.

Запрошуємо всіх бажаючих зробити маленький, але важливий крок до підвищення рівня життя людей в нашій країні!

Памятайте! Рівень фінансової грамотності визначає рівень добробуту людини зараз і у майбутньому!


Мобільне меню