Тематична книжково-ілюстративна виставка «Бізнес по-українськи. Час ініціатив та інновацій»

2018 рік оголошений Президентом України Роком бізнесу в Україні.

З цієї нагоди 15 січня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута тематична книжково-ілюстративна виставка        «Бізнес по-українськи. Час ініціатив та інновацій».

Нині, коли в Україні впроваджуються реформи у різних галузях господарства, спільними зусиллями долається економічна криза та політична нестабільність, настав час для активізації бізнесу. Саме зараз, як би не було важко, бізнесменам необхідно проявити бажання «грати за новими правилами», щоб поступово, крок за кроком, країна, а головне – пересічні українці, могли з впевненістю називати себе європейцями.

На тематичній книжково-ілюстративній виставці представлено близько півсотні тематичних друкованих видань з фондів бібліотеки, зібрано інформацію з прикладами українських підприємців та бізнесменів, які ведуть свій бізнес по-європейськи. Їх досвід допоможе зрозуміти всі тонкощі організації та ведення «власної справи». Вони діляться своїми практичними порадами та рекомендаціями.

Кожному користувачеві, майбутньому молодому підприємцю, будуть корисними та цікавими представлені видання за такими темами:

  • нормативно-правова база підприємницької діяльності в Україні;
  • основи підприємницької діяльності в Україні;
  • бізнес-менеджмент та маркетинг, бухгалтерський облік на підприємствах малого та середнього бізнесу;
  • успішні бізнес-компанії, проекти та інноваційні бізнес-ідеї.

Запрошуємо всіх охочих та тих, хто хоче вдосконалити свою підприємницьку діяльність, розпочати власний бізнес, знайти відповіді на проблемні питання, ознайомитись з документами, представленими на виставці.

Виставка діятиме до 30 січня.


Мобільне меню