Театральний портрет-ревю «За театральними лаштунками»

2 грудня 2015 року виповнюється 175 років від дня народження українського письменника, актора, режисера, театрального діяча Михайла Петровича Старицького.

Велике значення  творчості Михайла Старицького в українській драматургії. Почавши з інсценізацій прозових творів та переробок малосценічних п’єс, він написав багато оригінальних драматичних творів, найсильніші з них соціальні драми: «Не судилось», «У темряві», «Талан».

Основне місце в оригінальній поетичній спадщині Старицького посідає його громадянська лірика з виразними соціальними, патріотичними мотивами, з оспівуванням героїчного минулого чи протестом проти царизму. Окрема ділянка поетичної творчості письменника — його інтимна лірика. Деякі ліричні поезії Старицького стали народними піснями – «Ніч яка, Господи, місячна, зоряна», «Ох і де ти, зіронько та вечірняя», «Туман хвилями лягає».

 До ювілею митця відділ мистецтв підготував театральний портрет-ревю «За театральними лаштунками».

У театральній акції приймають участь  студенти  Чернівецького училища мистецтв імені Сидора Воробкевича та Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

Також розгорнуто книжково-ілюстративну виставку,  яка  висвітлює всі розділи мистецької діяльності за творами митця: театр, кіно, музейна справа.

 Запрошуємо всіх зацікавлених.


Мобільне меню