«Світ академіка Костянтина Поповича»

100_236622 травня 2014 року працівники відділу краєзнавства ЧОУНБ ім.
М. Івасюка спільно з гімназією № 6 ім. К. Поповича провели захід «Гортаючи сторінки пам’яті», присвячений 90-річчю від дня народження  українського та молдавського літературознавця, фольклориста, письменника, публіциста Костянтина Поповича.

На заході було презентовано розгорнуту книжкову експозицію «Світ академіка Костянтина Поповича», на якій були представлені книги «Зарево над Днестром», «Тревожный рассвет», «Трудные судьбы», в яких знайшли відображення бессарабська і буковинська дійсність минулого драматичного віку, а також його наукові публікації та дослідження. Зокрема, книга «Михаил Эминеску. Жизнь и творчество».» (майже 30 років досліджував його життя і творчість). Костянтин Попович – учасник Великої Вітчизняної війни. Про події війни – книга «Память времени» («Записки военного разведчика»).

На виставці також були представлені і літературно-критичні статті про академіка, про його відносини з видатними особистостями краю
 (Васкан В. В., Дерда І. М., Бабич Н. Д., Ігнат І. А. та ін.),  а також були і бібліографічні видання, видані ЧОУНБ ім. М. Івасюка, де вміщені матеріали про Костянтина Поповича: «Буковина», «Пам’ятаймо! Знаменні та пам’ятні дати Буковини», «Фольклористи Буковини».

  • 100_2370
  • 100_2366
100_23701 100_23662
jquery photo gallery by WOWSlider.com v5.4