Стипендії імені Лейна Кіркланда: навчання в Польщі для молодих спеціалістів на 2015-2016 академічний рік

logo1Польсько-Американський Фонд Свободи і Фонд Освіта для Демократії оголосили відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії на отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2015/2016 навчальному році. Розмір стипендії – 1800 PLN, а також покриваються витрати на проживання.

 

Програма адресована молодим (до 35 років включно, а в окремих випадках – до 40 років) експертам політики, працівникам органів державної влади, підприємцям, менеджерам неурядових організацій, діячам культури, викладачам вузів, журналістам, які вже здобули вищу освіту.

 

Реалізація Програми відбувається в рамках навчання протягом академічного року у вищих навчальних закладах Польщі та 2-4 тижневих професійних стажувань у державних або приватних установах і організаціях.

 

Зареєструватися можна самостійно на сайті Програми:

http://www.kirkland.edu.pl/en/announcement Інформація доступна також польською та російською мовами.

Заявки подаються до 1 березня 2015 року

 

Якщо ви бажаєте отримувати більше інформації про програми обміну для студентів та спеціалістів, слідкуйте за оновленнями на сайті бібліотеки, звертайтеся до нас на ел. адресу chernivtsi.woa@gmail.com, телефонуйте за тел. 52-62-05 та, звісно ж, приходьте до бібліотеки у відділ документів іноземними мовами.

 


Мобільне меню