Степан Бандера: символ революційної безкомпромісності

1 січня виповнюється 115 років від дня народження Степана Андрійовича Бандери, українського політичного діяча, одного з лідерів українського національно-визвольного руху 30-50-х рр. ХХ ст.

Степан Бандера – видатна постать XX століття, людина-легенда, ім’я якої увійшло до історії української держави як невмирущий світлий символ України. Бандера помер більше 60 років тому, але від однієї згадки його імені росіяни починають божеволіти від ненависті. Воно й не дивно: пропагандисти використовують слово «бандерівці» для залякування, називають посібником гітлерівців і кривавим злочинцем.

Степан Бандера зробив вагомий внесок у національне визволення України. Організація збройної боротьби проти нацистської та радянської окупації стала можливою завдяки його діяльності. УПА здійснювала активну діяльність на території Західної України, ведучи бої з німецькою армією та підпіллям зірвуючи радянські плани щодо повного знищення українського населення.

Вніс також значний внесок у формування української нації та національної свідомості. Він був ідеологом та політичним лідером, що впливав на створення української інтелігенції та політичних структур. Важливою складовою ідеології Бандери була національна самосвідомість та незалежність України. Його ідеї привертали до себе молодих та активних українців, що дало змогу розвивати національний рух та збільшувати кількість підтримувачів національної ідеї.

Степан Бандера зробив значний внесок у розвиток української культури та літератури. Він був автором багатьох наукових праць, у яких досліджував історію українського народу та розвивав національну ідеологію. Бандера підтримував культурне життя українського народу та підтримував українські митці.

Вшановуючи пам`ять цього видатного політичного діяча, бібліотекарями відділу обслуговування користувачів підготовлено книжкову експозицію «Степан Бандера: символ революційної безкомпромісності». Література, представлена на книжковій виставці, висвітлює життєвий та героїчний шлях борця за волю та незалежність України, його значний особистий внесок у національно-визвольний рух українського народу за свободу, значення його політичної спадщини та ролі в національному та духовному відродженні Української держави, повагу і визнання в українського народу, яскравий приклад високого служіння українській нації.

  • на головну бандера
  • 1704111404240
  • 1704111404248
  • 1704111404256
на головну бандера1 17041114042402 17041114042483 17041114042564
full screen slider by WOWSlider.com v6.1

 


Мобільне меню