Шукати, усвідомлювати, йти

У відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відкрита для перегляду мотиваційна книжкова викладка-пропозиція «Перейти рубікон, або Як взяти ініціативу в свої руки», на якій  представлені бестселери зарубіжних та українських авторів, котрі точно знають, що успіх, щастя, здоров’я, спосіб мислення є результатом постійної роботи над собою. Запропоновані з бібліотечного фонду книги відображають актуальні знання про роботу людського мозку, практичну психологію, технології, суспільство. Ці видання – абсолютний мастрід для читачів, які вважають, що їх успіх, щастя і розвиток у власних руках.

  1. Гандапас Р. Харизма лідера / Радислав Гандапас ; пер. з рос. А. Стояновської. – Дніпро : Моноліт, 2018. – 296 с.
  2. Ґордон Д. За кермом свого життя. 10 правил досягнення успіху в особистих стосунках, кар’єрі та командній роботі / Джон Ґордон ; пер. з англ. Г. Ровенських. – Київ : КМ-БУКС, 2018. – 184 с.
  3. Керуюся великими смислами. Екзистенційний інтелект / упоряд. ООО «Смарт Ридинг» – Дніпро : Моноліт, 2020. – 224 с. – (Серія «Рік особистої ефективності»).
  4. Камберленд Н. 100 правил успішних людей. Маленькі вправи для великого успіху в житті / Найджел Камберленд ; пер. з англ. Л. Лебеденко. – Київ : КМ-БУКС, 2018. – 224 с.
  5. Пепен Ш. Філософія впевненості в собі / Шарль Пепен ; пер. з фр. В. Барської. – Харків : Віват, 2019. – 192 с. – (Серія «Саморозвиток»).
  6. Рот Б. Візьміть за звичку досягати мети / Бернард Рот ; пер. з англ. І. Коцулим. – Харків : Віват, 2019. – 256 с.

Хочете знати більше? Тоді   чекаємо на вас в ЧОУНБ ім. М. Івасюка. Викладка розгорнута  з 18 по 30 січня у ВДЕТПН (ІІІ поверх).