Щедрі дарунки від Українського інституту книги

Книжковий фонд відділу документів з економічних, технічних та природничих наук нещодавно поповнився подарованими Українським інститутом книги  новими захоплюючими виданнями із серії «Біографії та мемуари» видавництва «Vivat». Вони знайомлять читача з цікавими фактами життя Ґолди Меїр та Мей Маск, пояснюючи їх складну мотивацію та ідеали, розповідаючи про особисті перемоги та розчарування. Їх неймовірна впевненість та сила волі змотивує на нові досягнення.

  1. Буфер обмена01Баркетт Е. Ґолда / Еліонор Баркетт ; пер. з англ. Р. Сторожук. – Харків : Віват, 2020. – 512 с. – ( Серія «Біографії та мемуари»).

Ґолда Меїр була першою жінкою – прем’єр-міністеркою Ізраїлю, успішною політикинею, справжньою «залізною леді». Її відданість створенню й захисту єврейської батьківщини від лютих ворогів та підступних союзників сформувала політику Близького Сходу наступних десятиліть. Вона стала «аномальним явищем» для тодішньої патріархальної влади, зокрема через свою залізну рішучість у поєднанні з шармом, доброзичливістю, безкомпромісністю та цілковитою відданістю своїй країні.

  1. Буфер обмена02Маск М. Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху / Мей Маск ; пер. з англ. А. Цвіри. – Харків : Віват, 2021. – 224 с. – ( Серія «Біографії та мемуари»).

Мей Маск, вишуканій, чарівній і непосидючій супермоделі, уже за сімдесят. Її життя не завжди було таким простим і гламурним, як тепер. У тридцять один вона стала матір’ю-одиначкою, відтак тяжко працювала, щоб поставити на ноги дітей, Ілона, Кімбала й Тоску. А ще боролася із зайвою вагою, стала моделлю плюс-сайз і навіть подолала ейджизм у модельному бізнесі. Дієтолог-нутриціолог за фахом, Мей понад сорок п’ять років пропрацювала в цій галузі, розпочинаючи практику з нуля у восьми містах, трьох країнах і на двох материках. Нині вона на піку популярності як лекторка-дієтологиня і як модель. І все це завдяки бунтарському духу та заповзятості – саме вони принесли їй світову славу у віці, який сама Мей називає «розквітом свого життя».

Як відомо всім, хто стежить за Мей Маск у соцмережах, вона щедро роздає щирі й дуже практичні поради щодо ухвалення в певному віці рішень, котрі можуть згодом окупитися в дивний і непередбачуваний спосіб. У цьому виданні авторка ділиться досвідом і мудрістю, набутими протягом нелегкого, сповненого пригод і випробувань життя. Це поради щодо здоров’я, краси, родини та кар’єри.

Ви не можете контролювати все, що відбувається навколо, але в будь-якому віці можете жити так, як забажаєте. Для цього потрібен лише план. Тож почніть обмірковувати його просто зараз.

       Хочете знати більше? Тоді вам до нашої книгозбірні за адресою:  м. Чернівці, вул. Ольги Кобилянської, 47 (ІІІ поверх).


Мобільне меню