Семінар-практикум «Бібліотеки громади: ідеї на майбутнє»

6 грудня для публічних бібліотек територіальних громад області в онлайн-режимі було проведено семінар-практикум щодо планування роботи на 2024 рік на тему: «Бібліотеки громади: ідеї на майбутнє».

Розпочала захід заступниця директора з питань наукової роботи ЧОУНБ ім. М. Івасюка Марія ДОВГАНЬ, яка ознайомила бібліотекарів з нотатками   із щорічної конференції ВГО УБА та зупинилася на важливих моментах формування фондів публічних бібліотек територіальних громад області, цифровізації, інноваційних моделях бібліотек, проєктній діяльності, безперервній бібліотечній освіті.

Практичні рекомендації щодо планування роботи надала завідувачка науково-методичного відділу ЧОУНБ ім. М. Івасюка Тетяна МАКАРЕЙЧУК, представивши координаційний план організаційно-методичного супроводу бібліотек територіальних громад Чернівецької області на 2024 рік.

Головна методистка науково-методичного відділу ЧОУНБ ім. М.  Івасюка Алла ЛУПАН проконсультувала учасників на тему: «Звітність 2023: оперативність, інформативність, формат», детально зупинившись на пояснюючій записці до статистичного звіту про діяльність бібліотек територіальної громади за 2023 рік.

Завершився семінар-практикум спілкуванням у форматі «питання– відповідь», де бібліотекарі отримали відповіді на всі запитання, які їх цікавили.

В онлайн-заході взяло участь 42 учасники.

Модераторка – Марія Довгань.

Технічне забезпечення – Олександр Кицюк.

Фото – Марія Катюха.

  • image001
  • image003
  • image005
  • image006
image0011 image0032 image0053 image0064
slider html by WOWSlider.com v6.1