Семінар бібліотечних фахівців “Інформаційно-бібліографічне обслуговування користувачів району: сучасні вимоги та нормативи”

Безымянныйasdsad

21 квітня 2015 року відбувся семінар бібліотечних працівників Вижницького району на тему: “Інформаційно-бібліографічне обслуговування користувачів району: сучасні вимоги та нормативи”. Його відкрила начальник відділу культури Додяк Н. М. Виконувач обов’язків директора Вижницької районної бібліотеки Білак В. В. ознайомила учасників з електронною системою звітності бібліотек району. Про інноваційні  та традиційні послуги з бібліографічного інформування та збереження бібліотечних фондів в сучасних умовах вели мову представники ЧОУНБ ім. М. Івасюка – завідувачка відділом наукової інформації та бібліографії Гаврилюк О. та завідувачка відділом каталогізування Повержук Р. К.

Про зміни в пенсійному законодавстві та про дистанційні послуги щодо роз’яснення пенсійного законодавства в режимі  Skype-зв`язок  озайомив начальник Пенсійного фонду Корня Б. О. 

З учасниками семінару бібліотекар відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів ЧОУНБ ім. М. Івасюка провела вебінар на тему: «Вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».

 


Мобільне меню