Розгорнута книжкова виставка-персоналія «Духовність світогляду та ствердження правди»

EI0iB_6XYIw5 травня виповнюється 181 рік від дня народження Сидора Воробкевича  – українського письменника, композитора, педагога, музично-культурного діяча, православного буковинського священика та художника.

Багатогранна діяльність Сидора Воробкевича  відіграла дуже важливу роль  у культурному житті Буковини ΧIΧ століття. У літературному доробку письменника  –  вірші, поеми, оповідання, повісті реалістичного і романтичного характеру. Писав українською, німецькою і румунською мовами. Створив низку творів про історичне минуле, життя і побут українського народу.

Сидір Воробкевич – один з найплідніших західноукраїнських композиторів в галузі інструментальної музики. Поряд з композиторською і літературною діяльністю, багато сил віддавав музичній педагогіці. Складав та публікував пісенники й невеличкі підручники з сольфеджіо, теорії музики і гармонії для школи.

З нагоди ювілею відомого буковинського письменника та композитора працівники відділу мистецтв підготували розгорнуту  книжкову виставку-персоналію «Духовність світогляду та  ствердження правди», з матеріалів якої можна знайти цікаві  факти про життєвий та творчий шлях митця.

 

EI0iB_6XYIw


Comments are closed.