Робочий візит бібліотеками Глибоччини

2 (1)17 серпня 2021 року директор бібліотеки Наталія Філяк та заступник директора з наукової роботи Марія Довгань здійснили робочу поїздку в комунальний заклад «Централізована система публічно-шкільних бібліотек» Глибоцької селищної ради (директор – Ольга Ковальчук), де обговорили перепрофілювання бібліотечних закладів Глибоччини та подальші плани партнерської співпраці між обласною універсальною науковою бібліотекою ім. М. Івасюка та   бібліотеками Глибоччини.

Також було здійснено візит до бібліотеки с. Просіка (завідувачка – Родіка Зегря). Цьогоріч Буковинський Культурний Фонд підтримав проєкт Сучевенської сільськї ради  про створення дитячого простору у бібліотеці с. Просіка задля залучення більшого кола відвідувачів-дітей до читання, змістовного проведення їхнього дозвілля та надання якісних інформаційних та культурних послуг. Були  обговорені виклики, які постали перед бібліотекою на шляху реалізації проєкту та шляхи їх вирішення.

В ході візиту відвідали Сучевенську сільську раду та обговорили можливість підписання договору про співпрацю ОУНБ ім. М. Івасюка та Сучевенської ТГ на предмет спільної узгодженої діяльності щодо реалізації державної політики в галузі бібліотечної справи.

 


Мобільне меню