Респект-зустріч «Платформа знань. Партнерство заради успіху» з Василем Кифяком

kifyak30 січня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбулася респект-зустріч «Платформа знань. Партнерство заради успіху» з Василем Федоровичем Кифяком,  заступником директора з наукової, науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, доктором економічних наук, професором, заслуженим працівником культури України, почесним працівником туризму України, лауреатом обласної премії ім. Юрія Федьковича. За підвищення іміджу міста Чернівці В. Кифяк нагороджений медаллю «На славу Чернівців». Ініціатор туристичної ідеї муніципального розвитку – «Сурмач на ратуші в Чернівцях». Автор понад 150  наукових та навчально-методичних праць.

У ході діалогу відбулося обговорення ряду питань щодо плідної співпраці вищого учбового закладу з бібліотекою, яка має за мету через інформаційно-просвітницькі ресурси (паперові, електронні видання) формувати культурну, інтелектуально розвинуту особистість, яка буде представляти українську еліту в різних галузях інноваційних технологій та економічної науки. Також йшла мова про актуальність та необхідність  наукових досліджень, що проводяться в Чернівецькому торговельно-економічному інституті  з перспектив соціально-економічного розвитку  прикордонних регіонів (є пріоритетом для Чернівецької області). Як результат – представлена та подарована бібліотеці ґрунтовна монографія колективу авторів ЧТЕІ КНТЕУ «Сценарне прогнозування розвитку прикордонних регіонів» (за загальною редакцією д. е. н., професора В. Ф. Кифяка). Ще  ЧОУНБ ім. М. Івасюка отримала в дар інші посібники від учбового закладу.

Присутні мали можливість ознайомитися з книжковою виставкою-персоналією «Вибір на користь науки», присвяченою  65-ій річниці з дня народження Василя Кифяка, на якій представлено ряд авторських наукових видань з фондів відділу документів з економічних, технічних та природничих наук.

 

  • _DSC2052
  • _DSC2058
  • _DSC2060
  • _DSC2068
  • _DSC2080
  • _DSC2084
  • _DSC2090
_DSC20521 _DSC20582 _DSC20603 _DSC20684 _DSC20805 _DSC20846 _DSC20907
slider jquery by WOWSlider.com v6.1