Респект-зустріч «Династія родини Глігор – з любов’ю до буковинської землі»

15 листопада до Дня працівників сільського господарства у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться респект-зустріч  «Династія родини Глігор – з любов’ю до буковинської землі».

Серед запрошених – Глігор Степан Савович, директор  АВПОП «Золотий колос» (с. Строїнці Новоселицького району Чернівецької області); Глігор Артем Геннадійович, головний агроном АВПОП «Золотий колос»; Глігор Марина Флоріанівна, голова Новоселицької районної організації Товариства Червоного Хреста України; Демчак Іван Микитович, екс-заступник міністра АПК, генеральний директор НДІ УКРАГРОПРОМПРОДУКТИВНІСТЬ; Бортич Лілія, голова ЧОПО «Аграрної партії України»; Івасюк Руслана Іванівна, член ЧОПО «Аграрної партії України»; представники управління АПР Чернівецької ОДА, науковці та студенти інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ ім. Ю. Федьковича та інші.

У житті кожного з нас зустрічаються люди, з якими хочеться довше спілкуватися, до них прислухатися, з ними радитися, брати їх за приклад, наслідувати. Такі люди наповнені життєвою мудрістю і бездоганною професійною репутацією. Таким є і шановний Глігор Степан Савович. Респект-зустріч відбудеться за сторінками його книги «Взгляд сквозь дни и годы», що зберігається в бібліотечному фонді обласної книгозбірні. Вона приречена бути «настільною книгою»  для широкого кола читачів – в першу чергу господарників, які сьогодні працюють на українській землі в сучасних умовах децентралізації і євроінтеграції, покликані мудро, зважено керувати аграрною галуззю нашої країни.

Степан Савович Глігор – відомий на Буковині, в Україні та за її межами Господарник з великої літери. В своїй книзі він ділиться власним великим управлінським досвідом виробничої практики в аграрному секторі Буковини. Володіючи вагомими аргументами, автор дає об’єктивну оцінку минулому і сьогоденню нашої країни, розмірковує над тим, як здобуваючи уроки з донедавньої історії, не припускати помилок в майбутньому, надає цінні поради з покращення роботи всіх складових української національної економіки.

Сімейні цінності та традиції стали життєвим «маяком» для молодого покоління родини Глігорів – сина Геннадія та онука Артема, які також обрали професію аграрника. Вони не зраджують  своїй буковинській землі, добросовісно, по-господарськи, крок за кроком впроваджують передові технології на своєму виробництві. Важливі та цікаві поради мудрого керівника-практика Степана Савовича  є щоденним дороговказом для онука Артема, головного агронома «Золотого колосу».  Йому, як і його дідусеві зовсім не байдуже, як завтра житимуть та працюватимуть на своїй землі буковинські аграрії.

Початок о 14.30.

Наша адреса: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 47, ВДЕТПН (3-й поверх).