Регіональні громадські обговорення «Бібліотеки в умовах кризи»

07 квітня 2015 року за ініціативи Української бібліотечної асоціації (УБА) на базі Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка відбудуться регіональні громадські обговорення «Бібліотеки в умовах кризи».

Робоча група УБА розпочала підготовку Маніфесту Української бібліотечної асоціації «Бібліотеки в умовах кризи» як документа, що висвітлює програмні положення, напрямки і принципи діяльності бібліотек України в сучасних суспільно-політичних та соціально-економічних умовах.  Маніфест буде розроблено за результатами Всеукраїнського обговорення із залученням членів і партнерів УБА та представників зацікавлених сторін (культура, освіта, громадське суспільство, органи державної влади і місцевого самоврядування, бізнес тощо).

До регіонального обговорення запрошені учасники з міста Чернівців та Чернівецької, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької областей, які представляють бібліотеки, навчальні заклади, заклади культури, органи державної влади і місцевого самоврядування, громадські організації, ЗМІ.


Мобільне меню