Реалізація проєкту «Бібліотека проти самотності» за підтримки Буковинського культурного фонду

чудей 816 грудня у приміщенні Публічної бібліотеки Чудейської територіальної громади відбулося урочисте засідання молодіжного клубу за інтересами «Рідне слово», який був створений в рамках проєкту місцевої книгозбірні «Бібліотека проти самотності». Тема засідання – «Я став успішним тому, що читав».

У 2021 році бібліотека взяла участь у  конкурсі Буковинського культурного фонду  для підтримки творчих ініціатив і виграла ґрант, в результаті якого книгозбірня отримала кошти і придбала нові меблі, комп’ютер, нову художню та галузеву літературу для дітей та дорослих.

Присутніх привітав голова Чудейської територіальної громади Анатолій Піцул, який висловив слова вдячності господині книгозбірні Людмилі Микайло за її роботу. «Кожен виграний проєкт, маленький чи великий, – це крок вперед для всієї громади», – сказав голова і націлив молодих користувачів бібліотеки на читання, щоб постійно розвиватися.

У засіданні молодіжного клубу взяла участь директорка Чудейського ліцею № 1 Оксана Гашпан, яка поділилася своєю життєвою історією, як книга допомогла їй стати тим, ким є на сьогоднішній день. Звичку читати їй привила бабуся, яка сама багато читала і навчала, що у книзі – зернини мудрості. Вона акцентувала увагу учнів на тому, що книга допоможе їм у майбутньому здобути професію та стати успішними в житті.

Голова клубу ветеранів Іван Бурла розповів  юній аудиторії,  які книги читали люди його покоління. Прочитано багато, але висновки для себе він зробив наступні: цінувати потрібно внутрішню красу людини і обставини не можуть бути сильнішими за тебе.

Заступниця директорки з питань наукової роботи Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка Довгань Марія Михайлівна наголосила на тому, що бібліотеки – це майданчики культури у громаді, а книга допоможе кожному знайти дорогу в житті.

Наприкінці заходу бібліотекарка книгозбірні провела екскурсію по бібліотеці, звернула увагу присутніх на нову літературу, яку отримали від Українського інституту книги та в рамках проєкту «Бібліотека проти самотності».

У заході взяли участь учні місцевих ліцеїв № 1 та № 2 Чудейської громади.

  • чудей 0
  • чудей 2
  • чудей 4
  • чудей 6
  • чудей 10
чудей 01 чудей 22 чудей 43 чудей 64 чудей 105
slider wordpress by WOWSlider.com v6.1

 


Comments are closed.