Публіцистичний огляд «Я любив вас усіх…»

105029Рідні гори Карпати, Говерла сріблочола, вічнозелена красуня смерічка стали символом, що надихали на творчість багатьох буковинців – Дмитра Гнатюка, Михайла Ткача, Володимира Івасюка,  Левка Дутковського,  Василя Зінкевича, Софії Ротару та Назарія Яремчука.

30 листопада – день народження українського естрадного співака, народного артиста України, лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка Назарія Яремчука. Цьогоріч йому виповнилося б 66 років.

Талант Назарія Яремчука – неперевершений голос, що звучав дзвінко та проникливо, передавав нам щирі переживання та справжню любов до рідного краю,  який завжди буде нести добро в людські серця, доки ми слухаємо його пісні, читаємо його віршовані рядки та пам’ятаємо його.

Прожив  він до прикрого мало, але встиг стати легендою вітчизняної естради. Легендою, із  якою нерозривно пов’язана українська музична слава та  невмирущі “Червона рута”, “Стожари”, “Батько і мати”, “Родина” та багато інших пісень, що стали  ключовими  та заглавними в підбірках кращих пісень української естради  всіх років.

Відзначаючи щорічне вшанування дня народження відомого на  усіх континентах українського «народного» співака, відділ мистецтв підготував публіцистичний огляд періодичних видань останніх років  «Я любив вас усіх…», на предмет життєвих та журналістських досліджень творчості  Назарія Яремчука.

 

 


Мобільне меню