«Природу знищити легко, відновити неможливо» (до Дня довкілля)

viber image 2019-04-23 , 17.18.40З 22 квітня по 07 травня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук до Дня довкілля розгорнута книжково-ілюстративна викладка-акцент «Природу знищити легко, відновити неможливо».

Нинішню екологічну ситуацію в Україні можна охарактеризувати як негативну, що формувалася протягом тривалого періоду через нехтування об’єктивними законами розвитку і відтворення природно-ресурсного комплексу. Відбувалися структурні деформації народного господарства, перевага надавалася розвитку сировинно-видобувним, найбільш екологічно небезпечним галузям промисловості.

Такі процеси тривали десятиріччями і призвели до різкого погіршення стану здоров’я людей, збільшення смертності, а це загрожує біологічно-генетичною деградацією нашого народу.

Людина повинна зрозуміти, що вона є частиною природи, тому знищуючи природу, ми знищуємо себе та своє буття на планеті. На сьогоднішній день екологічні проблеми набули статусу глобальних. Людство усвідомлює небезпеку деградації біосфери внаслідок масштабного природокористування, що викликає трансформацію навколишнього природного середовища.

Саме про це йдеться в тематичних друкованих виданнях, що зберігаються у фондах книгозбірні та представлені на книжковій викладці.

Запропонована викладка розрахована на широке коло читачів, особливо буде цікавою для фахівців і науковців у сфері екології та природокористування.

 

viber image 2019-04-23 , 17.18.40

 

 


Мобільне меню