«Прості обличчя непростої історії» (прес-конференція )

Без названия15 липня 2021 року об 11.00 у приміщенні Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені М.Івасюка (вул. О. Кобилянської, 47) відбудеться прес-конференція з нагоди старту проєкту «Прості обличчя непростої історії». Даний проєкт реалізовується Благодійним Фондом «Суспільні ресурси та ініціативи» за підтримки Українського Культурного Фонду. Його метою є залучення якомога ширшого кола наших співгромадян до написання спільної регіональної історії через звернення до родинних історій.

В рамках проєкту планується підготовка, організація та презентація шести фотовиставок «Прості обличчя непростої історії» у територіальних громадах Чернівецької області, систематизація та упорядкування світлин та історій героїв, зображених на них, для фотоальбому, видання та подальше поширення фотоальбому, створення спеціального сайту та онлайн галереї з можливістю подальшого його наповнення для пожвавлення міжкультурного діалогу на рівні громади, регіону та у перспективі – всієї України, що в кінцевому результаті сприятиме активізації процесу формування української політичної ідентичності.

У прес-конференції візьмуть участь:

Сергій Гакман – віце-президент БФ «Суспільні ресурси та ініціативи», кандидат історичних наук, заступник директора Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Віктор Павлюк – громадський і культурний діяч

Наталія Філяк – директорка ЧОУНБ імені Михайла Івасюка

Наталія Нечаєва-Юрійчук – членкиня БФ «Суспільні ресурси та ініціативи», кандидатка історичних наук, доцентка кафедри політології та державного управління ЧНУ імені Юрія Федьковича.