Професійний онлайн-діалог «Сильні разом: бібліотеки на шляху до європейської інтеграції»

DSC_034022 серпня на базі РТЦ проведено регіональний  професійний онлайн-діалог «Сильні разом: бібліотеки  на шляху  до європейської  інтеграції», приурочений  Дню Незалежності України.

Сергій Гакман, кандидат історичних наук, розповів про співпрацю України та ЄС у воєнний час, інформаційну та роботу експертів з різних країн, партнерство з ними, про важливість бібліотек як закладів інформаційного простору.

Наталя Філяк, директорка Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки  ім. М. Івасюка, ознайомила з акцією «Книжки для вільного користування», проєктами «Буковина і буковинці», «На шляху до Перемоги», «Розмова про Буковину», «Бути почутим», «Не сам на сам: шлях до Перемоги», які активно для вимушених переселенців впроваджує обласна книгозбірня.

Анжела Марку, директорка КЗ «Герцаївська публічна бібліотека ім. Г. Асакі Герцаївської міської ради», розповіла про надання сучасних бібліотечних  послуг вимушеним переселенцям про створення ігрових куточків, дитячі ігри, майстер-класи, чаювання з дітьми після проведення заходів, обговорення прочитаних книг.

Іванна Лугина, директорка центральної бібліотеки КЗ «Публічна бібліотека Сторожинецької міської ради», поділилась досвідом роботи з вимушеними переселенцями: проведення психологічних тренінгів, літературних зустрічей, квестів, майстер-класів тощо.

Активна робота спільно з партнерами ГО «Ми з України».

Впровадження проєктів для вимушених переселенців: «Психологічний підбір жінок з дітьми», «Кулінарна психотерапія», «Будапешт» – літній табір (екскурсії, ігри), «Буковина очима переміщених осіб», «Вільний хаб», «Діти України – 3-6 років» тощо.

Ольга Ковальчук, директорка центральної районної публічно-міської бібліотеки КЗ «Централізована система публічно-шкільних бібліотек Глибоцької селищної ТГ», розповіла про онлайн-спілкування з родинами переселенців, цікавими заходами та волонтерством.

Модераторка заходу – Наталя Філяк.

Технічне забезпечення – Галина Добровольська.

Фото – Віктор Безпальченко.

Учасників – 38

  • DSC_0330
  • DSC_0328
  • DSC_0333
  • DSC_0337
  • DSC_0347
  • DSC_0344
  • DSC_0349
DSC_03301 DSC_03282 DSC_03333 DSC_03374 DSC_03475 DSC_03446 DSC_03497
bootstrap image slider by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню