Проблемний семінар «Актуальні питання бібліотечної статистики»

3 травня фахівці Чернівецької ОУНБ ім. М. Івасюка взяли участь у проблемному семінарі «Актуальні питання бібліотечної статистики», який організували спеціалісти Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого на виконання наказу Міністерства культури та інформаційної політики України (МКІП) від 04.04.2023 № 154 «Про подання статистичних та адміністративних звітів».

Розпочала онлайн-захід заступниця генерального диpeктоpa з наукової роботи HБУ iм. Ярослава Мудрого, заслужена працівниця культури України Наталія Розколупа, яка детально зупинилася на новій формі звітності 6-НК і розповіла, що необхідно враховувати у процесі   ïї заповнення.

Облік роботи бібліотек у віртуальному просторі роз’яснила заступниця директора з питань використання нових інформаційних технологій HБУ iм. Ярослава Мудрого Світлана Бакан, яка ознайомила учасників із зручним і багатофункціональним сервісом від компанії Google для аналізу інтернет-сайтів та мобільних додатків Google Analytics.

Питання узгодження показників державних форм статистичної звітності і електронної системи моніторингу базової мережі публічних бібліотек України (ЕСМаР) висвітлила завідувачка науково-методичного відділу НБУ ім. Ярослава Мудрого Світлана Кравченко.

На завершення віртуальні учасники семінару (бібліотечні фахівці) отримали відповіді на заздалегідь надіслані запитання.

Онлайн-захід відбувся на платформі Zoom, а також транслювався на  ФБ-сторінці науково-методичного відділу НБУ ім. Ярослава Мудрого.

  • image001
  • image003
  • image005
image0011 image0032 image0053
slider wordpress by WOWSlider.com v6.1


Comments are closed.