Проблемна книжково-ілюстративна викладка «Органічне землеробство: врожай – вище, здоров’я – краще»

IMG_6822З 4 до 25  березня 2015 р. у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута проблемна книжково-ілюстративна викладка «Органічне землеробство: врожай – вище, здоров’я – краще».

Щоб бути здоровим, людина, в першу чергу, повинна мати екологічно чисті продукти харчування, які потрібно вирощувати, дотримуючись принципів природного (органічного) землеробства. У людства немає іншого шляху ніж той, щоб повернутися обличчям до Природи і почати жити за її правилами. У будь-якому іншому випадку неминуча подальша руйнація навколишнього середовища та знищення цивілізації.

Вивчаючи документи з фондів ЧОУНБ ім. М. Івасюка, які представлені на цій викладці, читач має можливість ознайомитися з правовими, науковими, навчальними і популярними виданнями в галузі органічного землеробства та агровиробництва в Україні.

Представлена інформація зацікавить науковців і фахівців у галузі органічного землеробства, власників приватних сільськогосподарських господарств, садоводів-городників. 


Мобільне меню