«При станції Крути їх триста лягло»

IMG_628829 січня 2015 року виповнюється 97 років з часу героїчної битви під залізничною станцією Крути, де смертю хоробрих загинуло 300 «українських спартанців». Особливістю бою є те, що в ньому на захист Української Народної Республіки в умовах політичної неспроможності тогочасної української влади добровільно стали київські студенти, гімназисти та юнаки військової школи супроти ворога, який мав багаторазову чисельну перевагу. Саме тому бій під Крутами на довгі роки став для патріотів України прикладом героїчного подвигу і звитяги в ім’я України та її незалежності.

З метою  утвердження   високої   політичної    культури    у  суспільстві, виховання у молоді патріотизму, поваги до історичного минулого  українського народу, вшанування пам’яті полеглих за незалежність  Батьківщини та до Дня пам’яті героїв Крут відділ обслуговування користувачів пропонує до перегляду виставку тематичної літератури «При станції Крути їх триста лягло».

Читачі зможуть ознайомитися із працями вітчизняних дослідників-істориків про крутянські події, історичними довідниками та підручниками, де висвітлена ця тема, з журнальними та газетними публікаціями, а також із кращими зразками української поезії.

Виставка діятиме протягом тижня.

 

  • IMG_6288
  • IMG_6287
IMG_62881 IMG_62872
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0


Мобільне меню