4 листопада у відділі мистецтв відбулася презентація виставки художніх робіт Даши Сєдової «Шовковий дотик».
Даша Сєдова – багаторічна учасниця арт-студії «Музеум» під керівництвом Олени Михайленко, член громадської організації молодих художників «Art Nuova», учасниця багатьох міжнародних та всеукраїнських виставок, конкурсів, арт-фестивалів та пленерів (всього близько двадцяти).
Усі свої роздуми та переконання авторка відображає в живописних роботах з відповідними тематичними композиціями. Кожна художня робота несе в собі філософське розуміння світу, власне сприйняття та ставлення до навколишнього оточення.
В імпрезі відбувся показ робіт Даши Сєдової в жанрі боді-арту, робіт перукарського мистецтва Анастасії Сєдової та Катерини Князєвої, віражу Наталії Довгалюк та дизайнерського рішення Любомири Зайцевої.
Звучала поезія Бориса Пастернака.
Особливого настрою додали музичні композиції у виконанні студента ІІІ курсу Чернівецького училища мистецтв ім. Сидора Воробкевича Адріана Савчука.
Захід проходив у рамках проекту «Звичайні люди незвичайного міста».