Презентація серії листівок «Речники Хоробрості»

Народ велик за Кобзарем –

У героїчній боротьбі цій.

Такий ніколи не помре!

Такі навічно – УКРАЇНЦІ!

 

8 червня у стінах обласної книгозбірні  письменники Буковини презентували серію листівок «Речники Хоробрості» у межах письменницько-бібліотечного марафону за участі Чернівецької обласної організації Національної спілки письменників України, наукової бібліотеки Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, Чернівецької обласної універсальної бібліотеки ім. Михайла Івасюка, Чернівецької обласної бібліотеки для дітей і бібліотеки-філії № 3 із Роші.

Черговий випуск серії листівок-присвят Героям Буковини під назвою «Слово – у гарячих лавах української нації» уже другий рік невтомно крокує не лишень Чернівцями і Буковиною, але й Україною. Це вже шосте видання віршів-присвят мужнім і непоборним захисникам нашої незламної України, воїнам, котрі народилися чи проживали на теренах Вікнянської ТГ Чернівецької області.

У ході презентації прозвучали поезії-присвяти великим синам України:  Василю  Бабуху, Івану Бажанському, Григорію Бузинському, Андрію Василишину, Василю Герело, Віталію Гнатюку, Анатолію Дребіту, Анатолію Чупруну, Євгену Шевчуку.

Світла пам’ять кожному із наших полеглих захисників, котрі з вірою та  відданістю боронили рідну землю і стали Ангелами-Хоронителями  для своїх рідних, близьких і своєї Батьківщини.

Спасибі Вам, Речники Хоробрості!

Спасибі Вам, Воїни Світла!

Низький уклін та світла пам’ять Героям України!

Обласна книгозбірня отримала в подарунок примірник серії листівок, яка поповнить краєзнавчу колекцію літератури.

Модерував захід голова Чернівецької обласної організації НСПУ Василь Джуран.

  • DSC_0672
  • DSC_0675
  • DSC_0678
  • DSC_0682
DSC_06721 DSC_06752 DSC_06783 DSC_06824
slider wordpress by WOWSlider.com v6.1

Фото – Віктора Безпальченка


Мобільне меню