Презентація Регіонального центру МВС України в Чернівецькій області

2Незаперечно, що сучасна бібліотека є однією з важливих ланок на шляху «інформація – споживач інформації». І це стосується не лише друкованих джерел. Нові послуги, нові можливості, започатковані чи імплементовані на теренах краю, також  є предметом уваги бібліотекарів. Зустрічі з профільними фахівцями  дають можливість бути ґрунтовно поінформованими, щоб кваліфіковано допомогти читачам при їх зверненнях. Одна з таких зустрічей відбулася у відділ краєзнавства  із спеціалістом сектору  персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС  в Чернівецькій області  Анатолієм Томківим.

Презентація нещодавно відкритої  сервісної служби, що надає послуги за європейськими стандартами, познайомила присутніх з функціями  та завданнями, корінним  оновленням Регіонального центру в контексті  стратегії реформування системи МВС України. Це – перший територіальний центр на території області. Наочно із слайд-фільму присутні пересвідчилися у комфортності обслуговування у РСЦ, доступності для віддалених користувачів: електронна черга, он-лайн зв’язок, Wi-Fi, доступність до сайтів Головного та Регіонального сервісних центрів тощо. Турбота про максимальні зручності для відвідувачів закладені і в створеній  дитячій зоні, куточку «Буккросингу», де зібрані книги тільки буковинських авторів. Останній факт особливо імпонував нам, бібліотекарям. І ми з радістю поповнили його ще одним виданням, поетичною збіркою  місцевої поетеси
Г. Татарин «Засвідчую свою любов». Читання – воно і в черзі читання. Приємне і корисне.

А навзаєм ми і наші користувачі отримали в подарунок рекламну продукцію РСЦ. Впевнені, що вони скоротять шлях багатьом людям у вирішенні практичних питань, які надає Територіальний сервісний центр № 7341, що розташований за адресою: м. Чернівці, вул. Руська, 248 М.

Презентація нещодавно відкритої  сервісної служби відбулась в рамках чергового засідання постійнодіючого  літературного клубу  «Дебют-Читання», учасником якого є спеціаліст сектору персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Чернівецькій області Анатолій Томків.

 

  • 2
  • 3
  • з Буккрос
  • Том перед екраном
  • Том. з букл
  • 1
21 32 з Буккрос 3 Том перед екраном 4 Том. з букл5 1 6
bootstrap image slider by WOWSlider.com v6.1

 

 


Мобільне меню