Презентація проєкту «Open-air-Library /відкрита бібліотека/»

Books_HD_(8314929977)  З нагоди відзначення Дня Незалежності України 23 серпня у внутрішньому дворику обласної книгозбірні відбудеться презентація проєкту «Open-air-Library /відкрита бібліотека/».

Основна мета проєкту – створення відкритого комунікативного та інформаційного простору для неформального спілкування, проведення різноманітних івентів (освітніх, інформаційних, дозвіллєвих). Це простір,  де відвідувачі будуть поєднувати освіту з дозвіллям та розвитком творчих здібностей, спілкуватися, грати, проводити вільний час, реалізовувати свої креативні ідеї, обмінюватись думками. Заходи будуть відбуватись як за ініціативою бібліотеки так і наших партнерів.

В програмі: відкриття проєкту, зустрічі з книжковим блогером Віталією Козменко, письменницею Іванкою Стеф’юк, поеткою Мариною Горбатюк, художницею Катериною Коркач-Валієвою, актором драматичного театру та кіно, режисером-постановником, художнім керівником Народного Драматичного Театру ім. Г.В. Агеєва Центрального палацу культури м. Чернівців Іваном Даніліним.

І це ще не все: виставки, інсталяції, фотовиставки, акції, віртуальна екскурсія країнами світу з допомогою окулярів віртуальної реальності.

Усі охочі  матимуть змогу послухати вірші  відомих поетів, прочитати вірші улюблених авторів та  власну поезію на вечорі поезії.

   Партнери проєкту: молодіжний центр «Резиденція молоді», Молодіжна рада при Чернівецькій обласній державній адміністрації, молодіжна громадська організація «Фундація регіональних ініціатив».

Запрошуємо друзів бібліотеки, користувачів, партнерів та всіх охочих  взяти участь у заході. На вас чекають незвичайні події, неймовірні  та невипадкові зустрічі, чудова поезія, ароматні  чай та кава.

Де?:  обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Івасюка, вул. О. Кобилянської, 47, внутрішній дворик.

Коли?:  23 серпня 2022р.  о 17.00 год. Вечір поезії розпочнеться о 18.00 год.

    Отримати більш детальну інформацію про подію можна за телефоном організаторів  – 0990618395.


Мобільне меню