Презентація професійного портфоліо Палагнюк Олени Іванівни

IMG_025527 травня 2015 року в стінах обласної книгозбірні відбулась презентація професійного портфоліо старшого викладача, заступника завідувача кафедри «Харчові технології і організація ресторанного господарства» Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, голови Гільдії приватних пекарів та кондитерів у Чернівецькій області Палагнюк Олени Іванівни з нагоди її ювілею.

Присутні мали змогу дізнатися про малу батьківщину ювілярки, про її сім’ю, поспілкуватися з дітьми та онуками, дізнатися про незліченні нагороди та відзнаки, які здобула наша ювілярка.  Серед них – грамоти Міністерства економіки і торгівлі України, Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької міської ради, золоті, срібні та бронзові медалі, іменний золотий годинник та ін. З цікавістю та захопленням  гості заходу сприймали інформацію про громадську діяльність, педагогічну майстерність, методичну роботу Олени Іванівни, дізнались про родзинки з творчого досьє та про імідж педагога, який допомогли відтворити її студенти.   Бібліотекарі познайомили всіх з життєвим кредо ювілярки, яке співпадає з висловлюванням Матері Терези: «Важливо не те, як багато ми даємо, а як багато любові ми в це вкладаємо».

Внесли свій штрих до професійного портфоліо пані Олени її колеги та друзі, які прийшли привітати ювілярку.  Багато теплих слів прозвучало від  Юрія Григоровича Королюка – заступника директора з науково-педагогічної роботи та інноваційного розвитку ЧТЕІ КНТЕУ; Олени Михайлівни Сави – члена Гільдії приватних пекарів;  Тетяни Михайлівни Поп – колеги по викладацькій діяльності та ін. 

13 років бібліотека, зокрема відділ документів з економічних, технічних та природничих наук, плідно співпрацює з  Оленою Іванівною. Своєю літературою ми долучилися до таких авторських проектів, як фестивалі «Буковинський коровай» та «Буковинська гостинність», конференцій «Солодкий бізнес Буковини», «Кулінарне мистецтво без кордонів», семінару «Галерея смаку: час пити каву», майстер-класу з карвінгу, презентації виробників хліба та хлібобулочних виробів «Хліб – усьому голова» та багато інших. Зі своїми студентами ювілярка приймала участь у Дні відкритих ідей «До іміджу Чернівців. Кавовий світ», організованого бібліотекою.

Приємно, що пані Олена, крім створення кулінарних шедеврів, популяризує серед своїх студентів і наших сучасних українських письменників. Прикладом цього може бути проведений спільно з бібліотекою ювілейний вечір, присвячений 55-річчю Марії Матіос «Імпреза по-ростіцьки» та організована  нею поїздка студентів на батьківщину письменника і журналіста М. Дочинця.

Серед творчих подарунків та сюрпризів заходу були: пісня «Мій край» у виконанні бібліотекаря Заєць М., декламування вірша «Дитинство» та байок П. Глазового, інсценізація твору М. Дочинця «На многії і благії літа», яку подарували своїй  наставниці студенти 2-го курсу ЧТЕІ КНТЕУ та ін.

Презентація пройшла в теплій дружній атмосфері, в якій панували щирість, доброзичливість та душевне тепло. 

  • IMG_0224
  • IMG_0127
  • IMG_0255
  • IMG_0137
  • IMG_0156
  • IMG_0187
  • IMG_0272
  • IMG_0276
IMG_02241 IMG_01272 IMG_02553 IMG_01374 IMG_01565 IMG_01876 IMG_02727 IMG_02768
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0


Мобільне меню