Презентація проекту «О жінко, ти світу краса, ти величі мудрість»

В усі історичні епохи образ жінки – матері, коханої, трудівниці –  музи, якій доводилось оберігати свій рід, ставати войовницею на полі битви за гідність українського народу, виборювати свободу української землі, надихати поетів, художників, композиторів для створення українського імені –  гідного майбутнього України. Такий колективний портрет жінки складається з безлічі індивідуальних портретів, не всіма знаними. Саме знайомство з кращими представницями жіноцтва стало метою започаткування проекту «О жінко, ти світу краса, ти величі мудрість».

Мета проекту – показати велич і красу української жінки, її роль в державотворенні та правовий статус, збереженні найвищих цінностей суспільства та родини,   досягнення в усіх сферах діяльності. Формат цього проекту дозволить прослідкувати унікальний внесок жіноцтва в нашу політичну, соціокультурну, наукову, мистецьку, етичну та звичаєву сфери життя та діяльності та визнати новий виток жіночої емансипації, піднесення жіночого руху та вибуху жіночої «енергетики».

Першим івентом проекту є презентація художніх робіт  Анатолія Житарюка – члена Спілок художників та дизайнерів України, учасника численних всеукраїнських, міжнародних мистецьких проектів, пленерів та виставок.

На виставці представлено понад 20 робіт майстра останніх років, які присвячені образу жінки –   коханої, ніжної, лагідної, рішучої, сміливої та  мудрої.

Презентація присвячується Дню закоханих та відбудеться 13 лютого 2019 року,  о 15 год. в приміщенні Літературно-мистецького салону ЧОУНБ ім. Михайла Івасюка.


Мобільне меню