Презентація нових мистецьких альбомів Харменса ван Рейна Рембрандта

ZzQZ41vhBBQ15 липня  2016 року виповнюється  410 років від дня народження  голландського  живописця Харменса ван Рейна Рембрандта.

Рембрандт – один із найбільш яскравіших художників  всіх часів і народів. Він був найбільшим в Європі майстром малюнку. Для його творчості характерне прагнення до філософського осмислення життя, чесність до себе і людей, інтерес до духовного світу людини. Його мудрість, співчуття і проникливість, швидше за все, є наслідком самопізнання: багато разів, як ніхто інший, він писав автопортрети і відобразив свій життєвий шлях, починаючи з часу молодості і успіху і закінчуючи старістю.

 Особливою проникливістю відрізнялись створені ним образи людей з народу. В багатьох із своїх робіт він використовував біблійні і міфологічні сюжети. Рембрандт цінував у людині не багатство, не зовнішню красу, а здатність мислити, відчувати, переживати. Улюбленими героями творів Рембрандта були прості люди. На його полотнах людина радіє,  сумує, страждає.

Спадок майстра близько 600 картин, 300 офортів, 2000 малюнків. Провідні музеї світу пишаються картинами Рембрандта в своїх збірках-Лувр, Метрополітен в Нью-Йорку, Кассель, Мадрид ,Берлін, Національна галерея в Лондоні, Амстердам, Петербург, Стокгольм, Дрезден. На даний момент відомо більше ста автопортретів Рембрандта, кожен з яких є шедевром.

З нагоди ювілею у відділі мистецтв презентовано нові мистецькі альбоми, також представлені кращі зразки видатного митця та матеріали про  його життєвий та творчий шлях.

ZzQZ41vhBBQ


Мобільне меню