І досі поміж нас – пісні Володимира Івасюка, такі ж прекрасні, чисті, вічно молоді, як їх творець, котрий назавжди залишився тридцятирічним. Проте великі люди – тому й великі, що пам’ять про них продовжує жити і після їх смерті. Вони живуть у серцях мільйонів людей.
19 квітня відділ мистецтв презентував книжку «Наш камертон – Володимир Івасюк» Парасковії Нечаєвої. Авторка близько 30 років вивчає життя та творчість митця і називає його унікальним явищем в житті України. Була особисто знайома з батьками Володимира, сестрами, з більшістю його друзів-побратимів. Стояла біля витоків заснування Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка, а також більше 10 років очолювала його. Ретельно збирала всі друковані матеріали про митця, багато писала сама. Роботу всього життя зібрала та вклала у презентоване видання.
Дарина Максимець, головний редактор видавництва «Букрек», в якому вийшла книга, зазначила про готовність до співпраці в наступних доробках пані Парасковії. Відома буковинська поетеса Тамара Севернюк розповіла свою цікаву історію про написання пісні «Балада про мальви». Михайло Павлюк, племінник відомого композитора, вітав авторку із виходом у світ видання та щиро дякував за трепетне ставлення до пам’яті його рідних. Солістка обласної філармонії Світлана Дейбук виконала пісню «Ой, тая ружа», а учасниці першого складу славнозвісної «Смерічки» – Неля Труфин, Зоя Якубовська, Ляля Кузнєцова та ін. згадували молоді співучі роки та Володимира Івасюка як взірця відповідальності, ввічливості та вихованості.
Велика кількість шанувальників творчості композитора зібралася на презентації – науковці, музиканти, поети, творчі громадські активісти, мистецька громада міста, мас-медіа.
Модерувала захід завідувач відділу мистецтв Любов Шилюк.