Презентація книги Івана Дячука «Вишиванка для кіборга»

ScanImage0001

17 травня в рамках Всесвітнього дня вишиванки у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться презентація книги Івана Дячука «Вишиванка для кіборга», що відтворює сучасний образ незламного кіборга, воїна-захисника України.

Це вже друга книга автора (перша – «Легенда про кіборга», побачила світ у 2016 році). Кожен рядок книги пронизаний любов’ю до рідного краю, до Матері-України, яка сьогодні переживає суворі часи російської агресії,  гібридної війни.

Як зазначено в анотації, книжка є сумлінною спробою переосмислення подій сучасності в позачасовому аспекті. Автор звертається до багатих традицій українського фольклору, майстерно вплітаючи в епічне полотно сьогодення елементи казки, легенди, билинного епосу.

«Вишиванка для кіборга»  покликана виховувати підростаюче покоління українців в дусі любові до Батьківщини та готовності завжди захищати її. Патріотизм та активна громадянська позиція – головне завдання  книги Івана Дячука. Вона буде цікавою і не залишить байдужими всіх – від підлітка до свідомо сформованої особистості.

У презентації книги візьмуть участь: Іван Дячук, автор книги «Вишиванка для кіборга»;  Василь Герасим’юк, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, член Національної спілки письменників України,  український поет, літературний редактор видання «Вишиванка для кіборга»; Володимир Смотритель, народний артист України, режисер, директор Хмельницького монотеатру «Кут»; Віра Китайгородська, українська письменниця, журналіст, начальник управління культури Чернівецької ОДА; Борис Бунчук, доктор філологічних наук, професор, декан філологічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича; Леся Воронюк, українська письменниця, член Національної cпілки письменників України, журналіст, громадський діяч, засновниця та голова МГО «День вишиванки». Також представники Снятинської районної ради Івано-Франківської області, громадських молодіжних організацій, бібліотечні працівники, педагоги та студенти навчальних закладів Буковини.

Початок о 12.00.

За адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 47 (ІІІ поверх).

Довідки за телефоном: 52-27-33.

ScanImage0001


Мобільне меню