Презентація книги «Такими ми не будемо: з роздумів провінціала»

IMG_768531 березня 2015 р. відбулася презентація книги  «Такими ми не будемо: з роздумів провінціала», яка побачила світ у видавничому домі «Букрек» у 2014 році.

Автор – Євдокименко Валерій Кирилович, доктор економічних наук, професор, автор півтори сотні наукових досліджень, монографій та підручників.

«Такими ми не будемо: з роздумів провінціала» – книга про те, що, здобувши до кінця ХХ ст. величезні досягнення в науці, техніці й технологіях, принципово нові засоби інформації тощо, ми починаємо жити в зовсім іншому суспільстві за своїм характером… а також про місце України в цьому світі в умовах глобальних викликів.

Також автор поділився своїми думками щодо адаптації сьогоднішніх молодих українців до вимірів розвинутих суспільств, які характеризуються, як постіндустріальні, з новими формами навчання, виховання громадян, мислення  і передачі інформації. Роздуми не абстрактно-теоретичні, а приземлені до реального буття, які запрошують читача до власної оцінки і розв’язання порушених проблем.

До уваги гостей заходу була представлена книжкова виставка персональних робіт Євдокименка В. К., які зберігаються у фондах бібліотеки.

На презентації були присутні: помічник народного депутата Верховної Ради Килинич Володимир Олексійович, викладачі та студенти Буковинського державного фінансово-економічного університету.

Наприкінці заходу відбулася автограф-сесія автора книги «Такими ми не будемо». Автор подарував бібліотеці декілька примірників презентованої та інших книг.

Захід провели: Мурмилюк Галина (бібліотекар відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів)

 Сендульська Тамара (завідувач відділу документів з економічних, технічних та природничих наук).

  • IMG_7685
  • IMG_7689
  • IMG_7690
  • IMG_7696
  • IMG_7700
  • IMG_7713
  • IMG_7730
IMG_76851 IMG_76892 IMG_76903 IMG_76964 IMG_77005 IMG_77136 IMG_77307
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0


Мобільне меню