Презентація бібліографічного покажчика «Буковинському вічу – 100 років (1918-2018)»

vicheБуковинське народне віче 3 листопада 1918 року стало знаковою подією для кожного буковинця, адже ознаменувалося історичною ухвалою про входження Північної Буковини до Західноукраїнської держави та  бажання приєднати українську частину колишніх австрійських володінь до України.

З нагоди відзначення 100-літнього ювілею визначної історичної дати 31 жовтня 2018 р. о 14.00  в книгозбірні відбудеться  презентація бібліографічного покажчика  «Буковинському вічу – 100 років», виданого у видавництві «Букрек» за сприяння «Регіональної програми забезпечення інформаційних потреб населення області…»

Видання підготовлене працівниками обласної бібліотеки спільно з фахівцями Державного архіву Чернівецької області. Його матеріали відображають історичні та архівні документи, монографії, публікації з книг, періодичних видань про листопадові події на Буковині 1918 року.

На захід запрошуються науковці з ЧНУ ім. Ю. Федьковича, дослідники історії Буковини, працівники архіву, учнівська та студентська молодь.

 

viche

 

 


Мобільне меню