Презентація атласу-довідника «Заповідні перлини Буковини»

18 квітня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться презентація атласу-довідника «Заповідні перлини Буковини».

Ілюстрований атлас-довідник, який побачив світ за сприяння Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької обласної ради, укладений авторським колективом відомих науковців. Видання надає структуровану корисну інформацію про заповідники Буковини – історію їх створення та цінність сьогодення. Довідник спонукає до роздумів щодо аналізу та подальшого розвитку заповідної справи, популяризує наявні досягнення в такому важливому аспекті як оптимізація  природокористування.

У поданих нарисах наведена характеристика цінності природно-заповідних територій та об’єктів Буковини, їх науково-освітнє і практичне значення, можливості подальшої оптимізації структури. Така інформація може бути основою для розробки обласної комплексної програми з охорони навколишнього середовища та передових технологій щодо його збереження.

Дане видання буде цікавим установам і організаціям, громадським об’єднанням, природокористувачам, краєзнавцям та туризмознавцям. Атлас-довідник дозволяє скласти уявлення про заповідні місця, якими пишається Буковина (це майже 13% заповідності регіону).

На презентацію запрошуються представники крайової влади, наукові редактори та укладачі видання, студенти, викладачі  ВНЗ, представники громадських екологічних об’єднань Буковини,  екскурсоводи. Серед запрошених гостей – М. В. Павлюк, перший заступник голови ЧОДА; І. І. Чорней, доктор біологічних наук, професор; В. П. Коржик, кандидат географічних наук, старший науковий співробітник; І. В. Скільський, кандидат біологічних наук; М. В. Білоконь, начальник Управління екології та природних ресурсів ЧОДА.

Початок о 1500 годині.

Наша адреса: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 47, ЧОУНБ ім.
М. Івасюка.

Довідки за тел.: 050-2831603.

 


Мобільне меню