Пресконференція

pk13 грудня в обласній бібліотеці відбулася пресконференція, присвячена підсумкам реалізації програми «Базовий курс ефективного громадянства та комунікацій» у Герцаївській громаді, в якій взяли участь:

Сергій Гакман – віцепрезидент БФ «Суспільні ресурси та ініціативи»;

Віра Цирдя – депутатка Герцаївської районної ради;

Наталія Філяк – директорка Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Михайла Івасюка;

Мірела Амаріє – бібліотекарка Герцаївської районної бібліотеки імені Гєоргє Асакі;

Наталія Нечаєва-Юрійчук – тренерка Відкритого університету для дорослих.

Мікропроєкт «Громадянська освіта як ключ до локального розвитку» БФ «Суспільні ресурси та ініціативи» реалізовується в рамках проєкту «Регіональні голоси – громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних спільнот в Україні та Білорусі» і в листопаді-грудні був запропонований для жінок-представниць різних національностей Герцаївської громади Чернівецької області, які брали участь у тренінгах з прав людини, медіаграмотності, діалогових стратегій, фінансової грамотності та підприємництва. На перших етапах мікропроєкт було реалізовано в Магальській та Острицькій об’єднаних територіальних громадах Чернівецької області, основною особливістю яких є об’єднання сіл із переважаючим українським і румунським населенням, при якому більшість населення тут складають представники етнонаціональних меншин, а представники титульної нації є етнічною меншиною у складі ОТГ.

Підсумком спільної роботи стала презентація фотовиставки «Прості обличчя непростої історії» в Будинку культури м. Герца, на якій представлені фотографії відомих і не дуже відомих у регіоні людей, чиє життя стало віддзеркаленням складних політичних трансформацій минулого та початку нинішнього століть. Окрім того, було видано методичний посібник до програми «Базовий курс ефективного громадянства і комунікацій» (60 примірників).

 

  • DSC_0044
  • DSC_0048
  • DSC_0050
  • DSC_0052
DSC_00441 DSC_00482 DSC_00503 DSC_00524
responsive carousel by WOWSlider.com v6.1

 

 


Мобільне меню