Прес-виставка “Винахідники і раціоналізатори – авторитети української науки»

   З 10 до 24 вересня 2014 року у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук діятиме розгорнута  прес-виставка до Дня винахідника і раціоналізатора “Винахідники і раціоналізатори – авторитети   української науки».

До уваги користувачів представлено матеріали, які в різні роки друкувалися в науково-популярному українському журналі для вчених, винахідників, раціоналізаторів і патентознавців «Винахідник і раціоналізатор. Наука і техніка» про вітчизняні та закордонні новітні розробки, технології, проекти і сьогодні представляють інтелектуальну скарбницю української нації. Необхідну цікаву та корисну інформацію можна знайти за такими розділами: Новини науки і техніки; На здобуття Державної Премії України в  галузі науки і техніки; Винахідники пропонують; Правові акти та інше. Засновник журналу: Українська Академія Наук.

Пропонуємо науковцям, викладачам та студентам інженерно-технічних професій вищих учбових закладів Буковини ознайомитися з представленими матеріалами, які зберігаються у фондах нашої бібліотеки.

Знання – наша сила, наша зброя. Здобуваємо та користуємося цими знаннями разом на благо нашої України!