Прес-конференція за підсумками реалізації програми «Базовий курс ефективного громадянства та комунікацій» у Герцаївській громаді

siУ п’ятницю, 13 грудня, о 12:30 у приміщенні Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. Івасюка відбудеться прес-конференція, присвячена підсумкам реалізації програми «Базовий курс ефективного громадянства та комунікацій» у Герцаївській громаді.

Упродовж листопада-грудня цього року в рамках міні-проекту «Громадянська освіта як ключ до локального розвитку» жінки – представниці різних національностей Герцаївської громади взяли участь у тренінгах з прав людини, медіаграмотності, діалогових стратегій, фінансової грамотності та підприємництва.

Підсумком спільної роботи стала презентація фотовиставки «Прості обличчя непростої епохи» у Будинку культури м. Герца.

У прес-конференції візьмуть участь:

Сергій Гакман – заступник президента БФ «Суспільні ресурси та ініціативи»

Віра Цирдя – депутат Герцаївської районної ради

Наталія Нечаєва-Юрійчук – тренерка Відкритого університету для дорослих

Наталія Філяк – директорка Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. Івасюка.

Проект реалізується БФ «Суспільні ресурси та ініціативи» за підтримки DVV International Ukraine в рамках проекту «Регіональні голоси – громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусі» у партнерстві з Українською асоціацією освіти дорослих за сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt.


Мобільне меню